1) Vhodná doba je vlastně pořád, není se tedy čeho obávat.Díky chytrým telefonům s tím můžete začít vlastně hned, jak vykoukne na svět. Miminka jsou tak nádherná, že si to vlastně zaslouží a přímo si o to říkají. Většina ateliérů vám však většinou doporučí tři nejlepší období pro novorozenecké fotkyčerstvé miminko, zhruba půl roční brouček a období prvních narozenin.

dítě v koši

2) Opravdu můžete začít fotit jako o život hned po jejich narození? Možná se vám to zdá příliš brzy, ale není se čeho obávat. Toto období je naprosto jedinečné. Takové snímky mají totiž neopakovatelné kouzlo, které nám je připomenou v podstatě kdykoli. Ideální doba je tedy 4. – 17. Den. Děťátko vám bude hezky spinkat a vy s ním můžete snadno manipulovat. Taková akce vás nijak nezatíží a vy si vše nakonec krásně užijete s vaším uzlíčkem lásky v náručí. Nejdůležitější rada tedy zní: Nepropásněte to!

3) Pozdější období, kdy se vše ještě dá dohnat je věk okolo šesti měsíců. Váš brouček už umí hezky držet hlavičku, má nádherný jasný pohled a určitě jste se už dočkaly prvních úsměvů. Je už pěkně akční, takže to rozhodně nebude žádná nuda. Už se začne projevovat naplno jeho osobnost. Určitě byste neměli zapomenout na rodinnou fotografii, ze které si pak můžete vytvořit například nádherný obraz, který bude zdobit váš obývák nebo ložnici.

dort

4) Narozeniny s krásným dortem
Tak to je beze sporu nejlepší příležitost vhodná nejen k oslavě. Takový zlomový okamžik se prostě musí zvěčnit. Doma to dost těžko zvládnete. Většinou vám totiž bude chybět někdo do party. Za to profesionál se vám postará o nádherné snímky, které bude obdivovat celá široká rodina. Navíc se vám postará i o řadu rekvizit, jako jsou jedničky nebo balónky. Vybírejte ale vždy čas, kdy bude váš miláček nejčilejší. Jak všichni dobře víme, děti jsou už v tomto věku velmi často svéhlavé. Takže nám rozhodně nemusí zobat z ruky.

Díky dobré práci odborníka na svém místě, se budete i po letech těšit z vašeho rodinného alba plného vzpomínek.