Dárek k šestnáctinám?

Máte-li doma dítko střední školou povinné, které touží po motorce, nemusíte se bát, že mu nemůžete vyjít vstříc. Kromě toho, že tedy může řídit vozidla do maximální rychlosti 45 km/h již od patnácti let, můžete mu umožnit, aby si udělalo také řidičák na skupinu A1. To potom znamená, že může od šestnácti let řídit motorku se zdvihovým objemem spalovacího motoru do 125 cm3.
 
Ptáte se, co vám nabídneme?
Motorku pro vás jako takovou neseženeme, ale umožníme vám to, že váš student nebude muset šidit školu kvůli autoškole, protože k výuce přistupujeme vždy individuálně a je možné jízdy praktikovat nejen o víkendech, ale taky ve dny státního svátku. Pokud by pro vás byla finanční zátěž celá platba kurzu řidičáku na motorku, můžeme se dohodnout, že zaplatíte kurzovné na splátky bez dalšího navýšení.
Další bonus?
Ano, toto není všechno. Samozřejmě studentovi nabídneme materiály, které bude potřebovat k tomu, aby se naučil vše, co u závěrečných zkoušek musí umět. Není výjimkou, že rodiče těmto mladým řidičům připlatí i kondiční jízdy, aby si po složení zkoušek ještě najezdili nějaké ty kilometry navíc.