Co mají děti nejvíce rády? Přeci zábavu, adrenalin, skotačení a dovádění. U toho se nejenom pořádně vyřádí, ale také načerpají nové zkušenosti, poznají nové kamarády a zažijí netradiční zážitky. Dopřejte jim odpoledne podle jejich představ.

bublifuk

Vyhledejte zábavu pro děti Prahu. V našem hlavním městě se toho odehrává mnoho a najdete zde i úžasný areál plný báječných atrakcí, na kterých se mohou naši nejmenší vyřádit.
Park je přes zimu uzavřen, ale už nyní se těšíme na nové zážitky v roce 2019!

Pro školy a školky

Rádi byste k nám přijeli z větší dálky, ale nevíte, jak to časově zvládnete? V tom případě se s námi můžete domluvit po telefonu předem. Pro skupiny a školní výlety jsme schopni upravit otevírací dobu, záleží na konkrétní telefonické domluvě.

tým

  • Už přemýšlíte, kam letos vezmete ty naše nejmenší ratolesti na výlet? Připravujete výlet ze školy nebo školky? Vyzkoušejte park, kde je plno atrakcí a kde se mohou všichni pořádně vydovádět.
  • Neustále sezení u počítače, tabletu, na sedačce u televize, to už je dávno minulostí. Dopřejte jim pohyb a zábavu. Nejlepší atrakce jsou právě u nás a najdete jich zde desítky! Zabaví se všechny věkové kategorie, najdete zde totiž nesčetně různorodých aktivit. Konečně budou mít pohyb, který si jejich tělíčka, teprve ve vývinu, zaslouží. Pobyt na čerstvém vzduchu a v pohybu je to nejlepší, co jim můžete dopřát.
  • Navíc se u toho budou stále smát a uvidíte, že nebudou chtít přestat.

Různé druhy obtížností

Připravili jsme samozřejmě různé druhy obtížností. Abychom pokryli návštěvnost a také různé věkové kategorie, přichystali jsme něco pro naše nejmenší, například ze školky, a pak různé atrakce pro větší děti, například už školáky. Atrakce mají různé obtížnosti a díky tomu se zabaví všichni.

  • Celou dobu vás budou programem provázet naši usměvaví animátoři.
  • I nejmenší ratolesti se zde zabaví. Zlepší si zručnost, vyzkouší různé vlastnosti, zdokonalí dovednosti, pobaví se a zažijí den plný zábavy.