Rozhodli jste se, že plány ohledně vašeho cvičení a celkového zlepšení kondice přeměníte v činy. Čas ale hraje proti vám. Ráno do práce, odpoledne domů, po cestě nakoupit, vyzvednout děti ze školky. Doma nastupujete další „šichtu“ v podobě úklidu, vaření, zabavení dětí. Večer už nemáte na cvičení vlastně ani chuť a představa, že se ještě budete muset dopravit do nějaké posilovny, vás vyčerpává už úplně.

posilování břicha
Nebojte se, cvičení vás nemusí stát ani mnoho času, ani peněz. Vlastně můžete cvičit zcela zadarmo a z pohodlí vašeho domova. To už nezní tak hrozně, že? Cvičení doma může mít mnoho podob. Od akčnějšího aerobiku a Zumby, až ke klidné a relaxační józe. Stačí si vybrat. Nebo můžete kombinovat více druhů cvičení. Možná teď myslíte na to, že přece neumíte sami cvičit, nevíte jak správně cvičit, dýchat. Ani to není problém. V současné době existuje nesmírné množství internetových videí, na kterých vás budou motivovat k těm nejlepším výkonům celosvětově známí trenéři. Budou vás cvičením provázet, vysvětlovat jednotlivé cviky i techniky dýchání. Pokud si přesto nejste jistí, že byste cvičení z domova zvládli sami, je možné si také objednat osobního trenéra. Ten k vám bude pravidelně jezdit a zvyšovat vaši kondici přímo ve vašem obýváku, chcete-li.

cvičení s trenérem
Výhody cvičení doma

1. Jednoznačně čas. Neztrácíte drahocenný čas k dopravení se do posilovny či tělocvičny. Navíc na cvičení se doma můžete vrhnout kdykoliv. Usnuly děti dříve? Fajn, běžte si dát do těla. Cvičit můžete pozdě večer i brzy ráno.

2.
Úspora peněz. Jednak permanentky a vůbec vstupy do všech typů fitness něco stojí a pak, určitě tam nechcete vypadat jako hastroš. Což pro vás znamená další investice do sportovního oblečení a bot. Pokud cvičíte doma, je opravdu jedno, zda máte na sobě značkové tílko a kalhoty, nebo zda cvičíte v domácím oblečení. Je ale pravda, že pěkný úbor udělá pro váš dobrý pocit hodně. I doma.