O tom, že světlo člověk k životu potřebuje, není pochyb. Díky tomu každá místnost potřebuje správně naplánovat nejen, co se týká nábytku, barev a designu, ale především světla. Doby kdy existovalo pouze jedno centrální světlo, jsou dávno pryč. Dnes i díky úsporné technologii si můžeme dovolit více svítidel a v podstatě ještě ušetřit. A navíc si lze vybrat i různé světelné efekty. Bohatý výběr svítidel a zdrojů https://www.lightpark.cz/svetelne-zdroje-led/ nám umožňuje zapojit trochu fantazie a pustit se do tvůrčí činnosti.


Legrační dětské lampičky udělají radost nejmenším

Pár rad do obývacích prostorů

V podstatě obývací pokoj je místnost, kde skutečně jedno centrální osvětlení je málo. Často se zde schází nejen celá rodina, ale i přátelé. Nemluvě o tom, že se zde i občas pracuje, jelikož jsme si tady tak trochu blízko. Když je místnost velká, tak zase pro změnu se tu skvěle odpočívá v křesle a s knihou v ruce. Možností je skutečně mnoho a podle toho je třeba zajistit ty správné podmínky nejen pro práci, ale i pro odpočinek. Příjemná atmosféra, je základem úspěchu pro dokonalý domov.

  • Centrální světlo – může mít mnoho různých podob, většinou se jedná o lustr a ten se vybírá podle designu a prostoru. Moderní stavby třeba ani lustr nemají a centrální světlo je v podobě bodových svítidel po celém stropu.
  • Bodová světla – jsou určena na to, aby zvýraznila nějaké významné body. V tomto případě posvítila například na nějakou sbírku nebo knihovnu či jiný dekorativní předmět.
  • Lampa na čtení – zkrátka je to předmět, který patří do obývacího pokoje. Vybrat si lampičku může být mnohdy tvrdý oříšek. Záleží hodně na celkové vizáži pokoje, protože existuje neskutečně mnoho možností. Přesto se asi nejvíce hodí stojací lampy, které při přirozeně připraveny na různé žárovky, záleží na patici. I děti mohou mít radost z legračních lampiček.
  • Led pásky – prodávají se v různých barvách i délkách. Ovšem skvělé jsou například do tmavých prostorů, že nám je pěkně osvětlí. Do zásuvek, skříní, ale i pod určitá místa. Záleží na vkusu a přirozeně potřebě.
  • led lampa

Světlo může mít hodně podob a jen na nás je, jaké si vybereme, které bude pro nás to nejpříjemnější.