Zhubnout přebytečné kilogramy, to je snem velké části populace. Obezita a nadváha jsou problémy, se kterými se lidstvo potýká stále častěji. Chtěli byste štíhlejší pas, užší nohy a více definovaný obličej? Chtěli byste se konečně líbit sami sobě a být spokojeni? Vsaďte na dietu, která je zdravotně nezávadná, účinná a efektivní.

mrkev

Proteinová dieta https://www.prodietix.cz/o-proteinove-diete je speciální dieta založená na sníženém příjmu sacharidů a tuků. Naopak se zaměřuje na zvýšený příjem kvalitních bílkovin, které se postarají o to, že vaše tělo bude mít k dispozici základní stavební hmotu, kterou tolik potřebuje. V čem tkví úspěch této diety?

Ketóza je přirozený stav

Pokud snížíte příjem těchto makro živin, tak se vaše tělo dostane do stavu zvaného ketóza. Tento stav je jedinečný v tom, že pozmění fungování vašeho organismu, kdy vaše tělo bude jako zdroj energie používat hlavně vaše tuky. Vzhledem k tomu, že ze svého jídelníčku vyřadíte tuky a sacharidy, nebude mít jinou možnost než stavět hmotu z bílkovin, a energii tvořit z vašich tukových zásob. Určitě vám je jasné, že výsledkem bude ztráta kilogramů navíc.

  • Hubnutí bez trápení se, budete stále sytí a příjemně najezení
  • Rychlé, efektivní výsledky bez nežádoucího jojo efektu
  • Chutná jídla bez zbytečných příloh a mastného základu
  • Váhový úbytek v průměru dva až tři kilogramy za první týden
  • Tři fáze, díky kterému bude vaše hubnutí stabilnější a udržitelnější

chřest
Nezapomínejte na zeleninu
Rozhodně však není dobré zapomínat na zeleninu. Kromě pravidelných jídel, které si můžete objednat v rámci mnoha různých programů, si dopřávejte denně ještě několik kusů čerstvé zeleniny. Podpoří to vaše trávení a zejména vám to dodá potřebné mikro živiny, minerály, stopové prvky a potřebné vitamíny. Na pravidelný přísun minerálů tedy opravdu nezapomínejte, je to klíčové nejenom pro vaše hubnutí, ale také pro vaše zdraví.