Proč trávit deštivé odpoledne, když můžete vyrazit za zábavou a ještě se u toho hýbat. Není řeč o sportu, ale o zábavné pohybové aktivitě, při které zažijete spoustu legrace, napětí a také trochu toho adrenalinu, a sice o hře lasergame. Zároveň také tuto zábavnou pohybovou aktivitu můžete spojit se setkáním s vašimi přáteli, a strávit tak společně pěkné odpoledne a aktivně vyplnit váš volný čas.

skupina-mensi

Lasergame z naší nabídky není jen tak obyčejná hra, při které byste se nudili a která by vás nezaujala. Naopak, tato hra vás chytne a nepustí. V naší nabídce naleznete hned několik typů této zábavné pohybové hry. Můžete tak výběr hry přizpůsobit vaším zkušenostem. Získejte neomezenou munici a vydejte se zneškodnit vaše protivníky v aréně.

Odreagování od práce formou aktivního teambuildingu
Pracovat se nedá neustále a každý i ten sebelepší pracovník se potřebuje jednou za čas pořádně odreagovat od své práce. Nebo do kolektivu nastoupí noví kolegové, tak skvělou možností, jak se s nimi co nejlépe seznámit a poznat je, je někde na neutrální půdě. Vyrazte si někam, kde nebudete mít čas ani myšlenky zaobírat se otázkami kolem práce. Vydejte se se za zdravým a zábavným pohybem. Vyzkoušejte třeba pohybovou aktivitou v podobě hry lasergame.

Vytáhněte vaše kolegy nebo i šéfa a společně se zúčastněte souboje v některé z arén z naší nabídky. Garantujeme vám skvělé stmelení vašeho kolektivu, kdy odpadnou i ty sebemenší zábrany a vy alespoň na chvíli zapomenete na vaši práci a budete se bavit.

DSC_0203

Zarezervujte si termín na firemní teambulding a hoďte alespoň na pár hodin pracovní povinnosti za hlavu. Seznámíte se s novými kolegy, stmelíte kolektiv a perfektně se odreagujete od každodenního shonu a stereotypu.
Vyrazte s přáteli nebo s kolegy společně zahrát si tuto zábavnou hru, která se těší stále větší a větší oblibě.