Sukně jsou v případě některých žen stále velmi nedoceněným oděvem. Přestože je stále zima a při cestě do práce nebo na schůzky nás provází mrazivé počasí, můžeme zvolit takovou variantu, která bude šik, a přitom v ní nezmrzneme.
Moudré je zvolit sukně s vysokým pasem / do pasu, abyste předešli nachlazení – mimoto tato varianta i lépe vypadá.
Nezapomeňte na punčocháče! Pokud volíte sukně jednoduché, tím více extravagantní punčochy můžete umístit pod ně.
strakatá kabelka
Mini sukně
Zde buďte velmi opatrná s materiálem a vyberte takový, který vás zahřeje. Ideální jsou silnější vlákna a pevnější tvar – např. manšestr nebo denim.
Džínová sukně s výšivkami nebo manšestrová s knoflíky patřičně ozvláštní každý outfit.


Midi sukně
Tento typ je nyní velmi oblíbený. Působí elegantně, a kromě materiálů zmíněných u minisukní, zde můžeme nalézt v obchodech i kousky jemnějších materiálů, např. různé plisované sukně nebo šifonové – u těchto je však nutné dbát na vrstvení, zejména při mrazivém počasí by se vám nemusely příliš vyplatit.
kytičkované sukně
Maxi sukně
Díky své délce budou nejspíše tou nejlepší variantou. Materiálům a fantazii se zde meze nekladou. Neměly by však být příliš dlouhé, vybírejte vždy délku nad kotníky.

Co pod sukně jsme si již pověděli. Ale co k nim? Není nad příjemnou flanelovou košili nebo teplý huňatý svetr, který můžete do sukně zastrkat.
Výběr bot a kabelek je tak široký, že je za celou zimu ani nemůžete stačit všechny vystřídat – a nezapomeňte že pravidlo, které říká, že boty musí barevně a stylově ladit ke kabelce, je už dávno pasé. Zkuste pro změnu jeden z těchto „doplňků“ sladit se sukní nebo svetrem, a nebojte se barev. Zima může být i veselá a přívětivá právě i díky vašemu šatníku. Ne nadarmo se říká, že to, co nosíme, je úzce spojeno s tím, co právě prožíváme – a platí to i nazpět. Nejenže můžete pomocí outfitu vyjádřit své momentální rozpoložení, můžete také díky němu určitě, jakou náladu budete ten, který den mít – není to kouzelné?