Ano, jste na správné adrese! Připravili jsme pro všechny nabídku bohatého sortimentu, co ocení i ten největší profesionál. Proč se zbytečně trápit, jakým způsobem zabalit zboží, když s námi to jde tak lehce! Už jste nahlédli na náš web? Už víte, o čem bude řeč? Řeč bude nejenom o BIO, nebo dárkových obalech, řeč bude především o speciální lepící pásce! Jaké můžete mít možnosti? Větší, než si myslíte. Tak například oboustrannou verzi, černou s vodící verzí, krepovou, papírovou, stříbrnou, nebo žlutou. Sami vidíte, že sortiment je bohatý.

lepicí páska.jpg
Snažíme se našim zákazníkům ulehčit život v mnoha oblastech, směrech a parametrech. Seznamte se s dokonalou nabídkou, která je připravená možná právě pro vás! Jsme na trhu řadu let, přesně víme, co obalový průmysl potřebuje a vyžaduje.
Je to tak jednoduché. Stačí online objednat a je po starostech! Jakékoli množství doručíme na určenou adresu. Důležitou informací je fakt, že každá položka je opatřena podrobnou technickou specifikací. To znamená, že pokud si nejste jisti, nebo nevíte, co by vyhovovalo vašim potřebám, prostudujte popisek u výrobku a bude vše jasné. V první řadě se seznamte na našich stránkách s ucelenou nabídkou, která potěší každého moderního člověka. Je zde příležitost balit zboží, výrobky, či produkty inovativně, rychle a hlavně bezpečně.

pomocníci na každý den.jpg

Zajistíte tak zboží během přepravy a konečný zákazník obdrží zásilku v naprostém pořádku. Ale zpět k lepicím páskám. Využíváte je, a pokud ano, tak v jakém rozsahu? Znáte všechny možnosti využití? Víte jak a kde je správně instalovat? Zkontaktujte naše techniky, zavolejte a poraďte se! Rádi každého nasměrujeme, pomůžeme s výběrem zboží a nabídneme aktuální novinky! Víte například, co se skrývá pod pojmem BIO OBALY? Nevíte? Tak například BIO nádobí a příbory, nebo BIO sáčky. Pro všechny vyznavače ekologie, dokonalá příležitost, jak žít v souladu s přírodou.