I kdybychom mohli leccos vyřídit přes internet, i když si můžeme třeba fotografie uložit i v elektronické podobě, i když se dá jakýkoliv formulář naskenovat nebo přímo na počítači vytvořit, stejně se mnozí z nás neobejdou bez nějaké té tištěné verze.
Může to mít hned několik příčin, například:v.jpg

  • pocit jistoty z toho, že držíme takový dokument v ruce,
  • nemožnost dostat se vždy a všude k tomu, co je v podobě elektronické,
  • pouhý zvyk
  • a tak dále.

A tak lidé tisknou to, co je jim zapotřebí. Čímž vznikají dejme tomu tištěné dokumenty, plakáty, fotografie, prospekty a podobně.
Někdy jsou tyto materiály naprosto dokonalé, jindy však nikoliv. A je tomu tak i tehdy, když se snaží dosáhnout dokonalosti docela všichni, kdo se do toho pustí.
Proč se někomu dílo daří a jinému ne? Na to mohou zpravidla existovat jen následující varianty odpovědí:

  • Dotyčný tisknoucí jedinec si nepořídil dostatečně kvalitní tiskárnu,
  • nepořídil si do své dokonalé tiskárny náplň odpovídajících kvalit,
  • nebo obojí současně.

Možná vás to překvapí, ale je tomu tak. I na docela banální náplni do tiskárny záleží. Je-li tato kvalitní, pocházející od výrobce garantujícího kvalitu, originální či kompatibilní s tiskárnou, lze s jistotou tvrdit, že z ní vzejdou jen ty nejdokonalejší tisky. A pokud si člověk koupí náplň podřadnou, z pochybného zdroje, nemůže očekávat zázraky.vzorky barev.jpg
Špičková náplň, něco jako toner HP 652 Prima tisk, je jistotou, že vše bude vytištěno nejlépe, jak to jenom lze dokázat. A nejen to. Taková kvalitní náplň také mnohem déle vydrží a je šetrná k tiskárně, což ji činí ve srovnání s pochybnou konkurencí ještě atraktivnější.
Za takovou kvalitní náplň se – jak vidno – vyplatí utratit klidně i nějakou tu korunu navíc. A klidně nejen jedinou korunu. Protože oč může být taková náplň dražší, o to více materiálů z ní vznikne a ona se tak vyplatí. A o tom, jak finančně zajímavá může být delší životnost tiskárny, ani nemluvě.
A tak mějte rozum a kupujte jen to nejlepší. Nebudete tohoto rozhodnutí litovat.