Určitě jste si všimli, že jednotlivě stojící domy stojí uprostřed pozemku, a okolo sebe mají plot. Ploty mají i řadové domky, protože za sebou mívají zahrady. Ploty oddělují majetky lidí, aby nevznikaly pochyby o tom, který pozemek je čí. Lidé se dokážou pohádat i kvůli pár centimetrům trávy, a takto se hádkám vyhnete. Zároveň si ochráníte svůj majetek před nezvanými hosty. Plotů existuje mnoho druhů. Vybrat si můžete klasické pletivo, dřevěný plot, kamenný, gabionový, nebo třeba kombinaci dřeva a kamene. Když se projedete městy nebo vesnicemi, uvidíte spousty plotů, které vás mohou inspirovat k výběru toho vašeho.

betonový plot

Dostavěli jste novostavbu a chcete mít hotový kompletně celý pozemek? Vždycky vypadá dům lépe, když má srovnaný pozemek, hotové chodníky, příjezdovou cestu a samozřejmě i plot. První dojem z domu dělá právě jeho okolí. Aby dům jako celek vypadal dobře, je nutné se postarat o jeho okolí. V dnešní době má každý na výběr z velkého množství materiálů, které lze použít k vydláždění cesty od branky a nebo ze kterého https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/944918-cervenobily-chomutov-ruzicka-privadi-dalsiho-hrace-ktereho-vedl-ve-slavii.html jde postavit plot. Ne každý si che plot stavět svépomocí, a tak hledá inspiraci všude okolo.

dřevěný plot

Pokud se vám zalíbily betonové ploty, můžeme vám ho postavit i na klíč. Nabízíme spoustu barev a dezénů plotových dílců, které mohou zdobit i váš pozemek. Beton nepropouští jak zvědavé pohledy, tak vítr, takže za skvělou cenu získáte kvalitní plot, který vám pomůže zvýšit soukromí i bezpečnost na vašem pozemku. Skvělé je, že beton nemusíte nijak zvlášť udržovat a pokud se na něm uchytí třeba mech, stačí jej opláchnout proudem vody. Tento typ plotu je možné zkombinovat i se dřevem. Tato kombinace vypadá opravdu dobře, jen je nutné počítat s tím, že dřevěné dílce bude potřeba občas natřít. Plot vám rádi postavíme i s brankou či bránou, a cenu vám spočítáme předem na základě prohlídky místa.