Stává se vám, že nacházíte stále více řas na odličovacím tampónu a vidíte, že vaše řasy už nejsou, co bývaly? Je čas zastavit jejich padání a podpořit růst.

Zastavte padání řas a podpořte jejich růst – Co vám v tom pomůže? Tyhle triky jsou osvědčené!

Řasy padají, jistě. Vypadnou a potom znovu dorostou, je to podobné jako s vlasy nebo obočím. Ovšem, ne vždy se dočkáme nových řas včas, někdy zase řasy padají tak moc, že začnou viditelně řídnout, což už může být docela problém, tedy hlavně estetický. Ženy si však na řasách zakládají a není divu. Krásné, dlouhé a k tomu ještě natočené řasy vypadají jednoduše dokonale. Nic nedodá krásu očím tak, jako výrazné řasy jako mají panenky. Chcete mít také takové? Pak podpořte jejich růst a dodejte jim potřebnou péči.

nalíčené řasy

Proč nám vlastně řasy vypadávají?

Ptáte se, proč vám vypadávají tak moc řasy? Pokud se vám stává, že občas nějaká ta řasa vypadne, je to v pořádku, ale někdy bohužel řasy vypadávají více, než by bylo zdrávo. Za vypadávání řas mohou nejrůznější choroby, na vině může být užívání léků, nevhodná životospráva, ale i používání nekvalitní kosmetiky a hlavně řasenky. Pokud máte v oblibě řasenky voděodolné, může to být i tím. Právě voděodolné řasenky mají odlišné složení a jejich posláním je, aby odolaly vodě nebo slzám. Takže se nerozmazávají, ale také jdou mnohem hůře odlíčit. Na vypadávání se kromě toho může podílet i časté používání kleštiček na řasy, se kterými si můžete řasy dokonce sami vytrhnout, jestliže s nimi nezacházíte správně. Někdo má pak řasy od přírody velmi řídké. Vždy se s tím ale dá něco udělat.

dlouhé řasy

Zastavte to!

Zastavit vypadávání řas se snažte nejdříve tím, že se zkusíte odhalit příčinu. Když budete vědět, proč řasy padají, můžete se snáze vyhnout tomu, co děláte špatně, a problém se vyřeší. Někdy to ale nejde. Růst řas se dá podpořit kvalitní stravou bohatou na vitamíny a minerály, skvělé jsou vitamíny ze skupiny B, dále pak vitamíny A, E a C. Ovoce a zelenina, oříšky, semínka a kvalitní oleje, to vše doplněné o pitný režim, vaše snaha by měla začít právě změnou jídelníčku.

Není to však všechno, řasy můžete posílit speciálními séry, které podporují zdravý růst řas a obnoví vám zase překrásný pohled. Sérum na obnovení růstu vybírejte pečlivě, nejlepší jsou ty, které mají přírodní složení.