Všichni doma potřebujeme svítit, a asi všichni máme doma svítidla. Lustr na strop většinou bývá hlavním zdrojem světla v každé místnosti. Osvětlí velkou plochu, rozsvítí se pohodlně vypínačem hned u dveří, a hlavně se může stát krásnou dominantou, která doladí design ve vaší domácnosti. Dají se totiž pořídit v nepřeberném množství provedení. Můžete mít doma lustry, které budou výrazným prvkem v místnosti, lustry, které budou nenápadné. Koupíte u nás vysoce moderní kusy i klasické v retro provedení.

moderní lustr

Zvolte materiál
Každý preferujeme jiný materiál, a nejinak je tomu u výběru lustru. Záleží na tom, kam ho chcete pověsit. Jiný druh vyberete do kuchyně a jiný zase do ložnice. Obecně platí, že v kuchyni by měl být lustr co nejméně náročný na údržbu, aby bylo snadné ho vyčistit od případných par a dalších nečistot. Do koupelny je zase dobré vybrat lustr, který je vodotěsný a který vám nezrezaví. Obývák je centrem dění celé vaší domácnosti, a tam se hodí třeba velký designový kus. Zkrátka a dobře je vhodné vzít při výběru lustru v potaz i místo zavěšení.

A neméně důležitý je vzhled a počet žárovek. Chcete pořádné světlo? Nebo máte raději tlumené? Určitě u nás najdete všechny možné varianty, ze kterých si můžete vybrat. Výběr bude snadný, protože u každého lustru je uvedena délka lana a průměr stínidla.

klasický lustr

Nenechte si ujít skvělou příležitost ke koupi kvalitních lustrů. Máme jich na skladě desítky. Od trh nejmodernějších přes klasiku až po honosné lustry, za které by se nemusel stydět ani majitel zámku. Výběr lustru není zase tak jednoduchý, jak by se mohlo na první pohled zdát. Proto výběr neuspěchejte, a v klidu si promyslete, co vše od něj požadujete – od materiálu, přes barvu až po místo, kam ho chcete zavěsit. S lustry od nás rozhodně nešlápnete vedle, vyberte si ten svůj podle počtu žárovek, stylu nebo barvy, a dodejte své domácnosti jedinečný styl.