Jednorázové selhání v ložnici nemusí ještě nic znamenat, to bychom rádi zdůraznili hned na začátku. Bohužel mnoho mužů už po prvním selhání propadne melancholickým stavům a začne o sobě pochybovat. Přitom příčinou může být úplně obyčejná únava nebo větší stres v práci. Stačí trocha odpočinku a problém zase zmizí.

sexy pár

V případě, že se váš problém opakuje, dostává už jméno. Nazýváme ho erektilní dysfunkcí. V první řadě je třeba vyloučit možné zdravotní příčiny, jako například problémy s prostatou nebo krevním tlakem. To udělá nejlépe váš lékař. Stud v tomto případě není na místě, protože ona zatím neznámá příčina může být vážná a tohle je první varování.

V případě, že váš lékař vyloučí možné zdravotní příčiny vašeho selhání, je potřeba pátrat dále. Teď už ale v rovině psychické. Opět může být na vině únava a stres, počínající deprese, nebo problémy ve vztahu. S těmito příčinami lze pracovat, některé lze odstranit, ale někdy je to začarovaný kruh.

Problémy ve vztahu mohou snižovat vaše libido a tím pádem i vaši schopnost dosáhnout erekce. A vaše neschopnost dosáhnout erekce opět negativně ovlivňuje váš vztah. Z toho vedou pouze dvě cesty. Tou první je napravit váš vztah a vrátit mu jiskru.

A vlastně i to další řešení je tím prvním, když se zbavíte svých problémů s erekcí, můžete snadno vašemu vztahu vrátit jiskru a romantiku. S tím vám mohou pomoci doplňky stravy s obsahem sildenafil citrate. Tato látka opět probudí vaše tělo, podpoří produkci testosteronu a vy tak získáte nové síly.

lékarenská miska tablety

Nevěříte? Tato látka byla součástí i legendární Viagry! V našem podání se ale jedná o menší koncentraci v jednotlivých pilulkách a jsou určeny k dlouhodobému užívání. Naším cílem je dlouhodobě zlepšit kvalitu vašeho života, i toho milostného, místo jednorázových zásahů. A jestli jste dočetl až sem, tak už je nejvyšší čas to vyzkoušet na vlastní kůži.