Každé roční období s sebou přináší nové a nové požadavky na šatník. V zimě si totiž ven v lehké halence a sandálech asi jen tak nevyjdete, a naopak v létě by z vás byl blázen, pokud by celý vás outfit sestával z teplé bundy a zateplených kalhot. Jenže, asi nikdo nemůže do oblečení investovat celou svoji výplatu. Jak na něm tedy pokud možno co nejvíce ušetřit, aby netrpělo po stránce kvality?

žena a vločky

  1. Zkuste nakupovat na bazarech

Zdaleka není nutno podívat se jen do kamenných second handů, které vás mohou někdy na první dojem spíše odradit. V internetovém světě lze dnes již najít mnoho stránek, kde lze často sehnat úplně nové kousky za skvělé ceny. Některé se specializují právě na nové zboží, které bylo jen rozbaleno a nyní jej lze sehnat mnohem levněji než v originálním obalu.

  1. Využijte cashback

Mnoho e-shopů vám skrz různé cashback stránky mohou nabídnout určitou procentuální část celkové ceny z nákupu zpět. Pokud tedy máte oblíbený e-shop, kde nakupujete opravdu často, zkuste zjistit, zda právě on tuto službu nenabízí. Možná budete překvapeni, kolik prostředků se vám tato může vrátit zpátky.

  1. Slevové akce

Nakonec nelze nezmínit oblíbenou a velkým množstvím obyvatel naší země milovanou činnost – nákupy ve slevových akcích. Asi nikdo neodmítne koupi zboží místo za běžnou cenu za cenu o mnoho korun příznivější. Slevy about you kód zdaleka nejsou jen alfou a omegou supermarketů – slevové kódy již začaly používat i e-shopy a věřte tomu, že mohou vaší peněžence docela pomoci.

modelka v bundě

Zda se chystáte obnovit a doplnit váš šatník i před touto přicházející zimou závisí čistě na vás. Jestliže se k této činnosti ale chystáte, zkuste využít následujících tipů a možná se budete sami divit, zvláště pokud patříte mezi milovníky nákupů oblečení, kolik peněz takto lze ušetřit. Peněženka vám bude vděčná zcela jistě a váš koníček nebude muset být odsunut do pozadí.