Stoly jako takové se mohou dělit na spoustu druhů. Asi nejdůležitější bude stůl jídelní, který bývá většinou umístěn, jak již jeho název napovídá v jídelně. V létě bývá mnohdy i venku, protože tam přece lépe chutná. Jídelní stůl má čtyři nohy a desku. Více nepotřebuje, protože slouží skutečně jen k tomu, aby se členové rodiny najedli.

Další druh stolu je právě ten kancelářský, všelijak pak různě upravovaný může být zván též stolem pracovním. Zde tráví většinu času děti, ale také jejich rodiče. V takovéto domácnosti je pracovních stolů více a všechny mají svůj styl. Mají především různé výklenky, přihrádky a šuplíky na různé věci. Těch není nikdy dost. Tam se skladují veškeré drobnosti, papíry, zbytečnosti, měřidla, ale třeba první pomoc nebo staré tužky.

stolek

Třetím druhem stolu je konferenční. Ve spojení s tímto je spíše používán výraz stolek nežli stůl. Nenazývá se tak proto, že by se u něj pořádaly konference. Má prostě takový název. Většinou bývá menší, hlavně nižší, protože většinou se u něj sedí v křesle. Tedy i níže. A může mít také nějaké přihrádečky, ale většinou tomu tak nebývá. Ve velké většině případů má jen rozdělený prostor mezi nohama, protože se tam odkládají noviny a časopisy. Noviny s přehledem programů na televizi. To je snad v každé domácnosti.

Ale pozor, existuje i konferenční stolek se šuplíky. Což je obrovská výhoda, protože každá hospodyně ví, že místečko je vždy potřeba a když je po ruce…

dřevěný stolek

O výhodách tohoto výrobků snad ani nemá cenu psát. Jenže, řeknete si, já nikdy nic podobného v obchodě neviděl, tak kde to sehnat? Nemusíte nic pracně shánět. Za chvíli se dozvíte proč, jen čtěte dále.

Zde v článku je výše modrý odkaz, tak si na něj klikněte a ihned uvidíte, proč máte po starostech. Vidíte zde co všechno takových stolků a také můžete ihned objednávat. Tak do toho.