Jakákoliv žena touží po tom vypadat krásně. Na prvním místě jsou to hlavně řasy, které zdobí ženiny oči, okna do její duše. Stávají se tak její korunou a chloubou. Kdo nebyl obdařen krásnými řasami od přírody, sáhne po umělých. Jenže jejich časté lepení se stává nejen žroutem času, ale i samotné lepidlo nanášeno v blízkosti očí a víčka může být nebezpečné.
modré oko

Jak fungují magnetické řasy?

Magnetické řasy jsou složeny ze dvou pásků, na kterých se nachází magnet. Princip je takový, že jeden pásek umístíte ke svým vlastním řasám, druhý pak shora. Umělé řasy tak drží na vašich vlastních řasách. Řasy tak můžete opakovaně používat, neničí vlastní řasy a nedráždí oči. Šetříte tak nejen své peníze, ale i přírodu. S magnetickými řasami se nabízí více fantazie. Nemusíte mít umělé řasy po celém víčku, obzvlášť pak na zvýraznění kočičích očí stačí přidat pár řas do koutků oka.

Řasenka pro perfektní look

K magnetickým řasám byste si měli pořídit i jedinečnou řasenku. Je vytvořena tak, aby vykouzlila ony požadované, půvabné řasy a podtrhla celkový efekt řas. Řasenka je jemná a má dlouhotrvající efekt, její odstranění je opravdu jednoduché.
oční linky a řasenka

Přirozené kráse se nic nevyrovná

I přesto, že po řasách touží opravdu každá žena, odborníci varují, že příliš dlouhé řasy ohrožují zdraví. Klasické, od přírody dané řasy, chrání oko před zrnky prachu a dalšími nečistotami. Dalo by se z toho vyvodit, že čím delší řasy, tím větší ochrana pro oko. Opak je pravdou. Dlouhé, umělé řasy propouštějí více vzduchu. Tím pak roste riziko nejen cizího tělesa v oku, ale nadměrné vysoušení samotného oka. Za nejhorší metodu je pak považováno prodlužování řas. Používané lepidlo může způsobit podráždění oční rohovky. Pokud se řasy naneštěstí špatně přichytí, může být oko umělou řasou dokonce poškrábáno. Takovéto projevy mohou oko nenávratně poškodit.