Na správný trénink patří kvalitní a funkční sportovní oděv. Na trhu je toho spousta. Stačí zajít do obchodu a vybrat si. Pokud však nehledíte nejen na kvantitu, ale i kvalitu sáhněte po léty ověřené značce.

Cyklo dresy Craft jsou ideální volbou. Nejen, že budete skvěle vypadat, ale navíc se budete cítit příjemně. Oděv odvádí pot z povrchu kůže, chrání vás proti povětrnostním vlivům a díky použitým materiálům i rychle schne. Dresy jsou vhodné jak pro profesionální sportovce, tak pro relaxační jedince.

cyklistika v lese

Proč Craft

Společnost si zakládá na svých znalostech převedených do praxe. Vše řádně testují v drsné severní krajině. Pokud produkt obstojí tam, pak i kdekoliv jinde. Craft zkoumá anatomii těla, pohyby svalů, umístění potních zón a jejich reakce v důsledku různé námahy. Díky tomu vyvíjejí oblečení upravené přesně na míru danému odvětví pohybu.

Střih dresu

U cyklistiky je důležitý poměr ramen a boků a souhra paží a ramen v akci. To jak se tělo pohybuje v záběru šlapání, je velmi důležité pro střih dresu.
Zadní část je prodloužena, aby nefoukalo na záda a nedošlo k ovanutí. V podpaží je méně materiálu. Oděv je v oblasti hrudníku a zad navržen tak, aby byl cyklistický dres komfortní v užití.

muži na kolech

Druhy

Každý produkt firmy Craft má své dělení. Nejinak je tomu v tomto případě.

a) Pánský styl – Motiv je usedlejší, striktní. Kopíruje tvary mužského těla.
b) Dámský styl – Je zde brán zřetel na prvky ženské anatomie. Design je přizpůsoben ženskému výběru barev a vzorů.
c) Dětský styl – Vhodné pro děti od 90 cm.