Možná i vy patříte mezi lidi, kteří se ráno vzbudí, vypraví děti do školy, vyrazí do práce, kde vyděláváte peníze, abyste zaplatili nájem, hypotéku, koníčky dětem, koupili jídlo a drogerii, měli na benzín a aspoň občas na nějaký ten výlet. Možná i vy máte plné zuby tohoto konzumního života, a tak alespoň večer zasednete se sklenicí vína k nějaké zajímavé knížce, kterou jste ještě nečetli. Možná někdy koukáte na seriál, který vás přivede na jiné myšlenky. Možná ale také chcete někdy slyšet, číst či vidět něco z úplně jiného soudku.

mávání na rozloučenou

Potom pro vás máme tip! Najděte si na internetu rozhovory s Davidem Sodomkou, kajakářem, rybářem a fotografem, jehož příběhy z výprav vás jistě zcela pohltí a přivedou na jiné myšlenky. Kromě rozhovorů s Davidem najdete také nespočet nádherných fotografií, které David, přezdívaný Vory, zveřejňuje nejen na svých sociálních sítích, ale také na svém webu. Jeho fotografie můžete najít i v různých časopisech!

David má nejen Facebook a Instagram, ale právě i svoje webové stránky. Na těch naleznete nádherné fotografie z jeho expedic. Na pár desítek minut se tak i z vás stane naprostý fanda do divoké vody a nespoutaného a nevázaného života! Samozřejmě najdete na jeho webu i fotografie jiné, než jen z řek a expedic, nicméně tyto fotografie jsou natolik autentické, že dostanou i vás!
nebezpeční na vodě

Pokud se vám fotografie líbí, vyhledejte si také rozhovory, ve kterých Vory vypráví o expedici po peruánských a ekvádorských řekách.

Aktuálně je David v Kolumbii, takže se jistě můžeme těšit na zajímavé vyprávění o tomto výletě, kde ho potkala velmi intenzivní bolest zad, ale také nehoda, při které zlomil svůj kajak doslova napůl.

Pokud i vy patříte mezi fandy do různých sportů a máte rádi divokou přírodu alespoň na fotografiích, určitě neváhejte a najděte si také kalendář s fotografiemi právě Davida Sodomky, který je v prodeji.