Péče o bazén může být jednoduchou záležitostí, pokud se jí věnujete pravidelně a pokud používáte správné přípravky bazénové chemie. Jistě dobře víte, že základní a tou nejdůležitější složkou je chlor, který dezinfikuje bazénovou vodu a chrání ji před bakteriemi a mikroby, kteří by mohli způsobovat nejrůznější problémy včetně výskytu řas a podobně.
My pro vás máme opravdu skvělý multifunkční přípravek chlor triplex, který Vám péči o Váš bazén a vodu v něm obsaženou usnadní. Nejenže tento přípravek dostatečně dezinfikuje vodu ve Vašem bazénu, ale také ji zbavuje zákalu a projasňuje ji a odstraňuje nežádoucí zelenavé zbarvení vody. Díky tomuto přípravku je bazénové voda dostatečně chráněna před mikroby a bakteriemi.
čistý bazén
Samozřejmě doporučujeme používání i další přípravků bazénové chemie a obzvláště přípravku pro úpravu PH vody. PH vody je velmi důležitým ukazatelem její kvality. Musí se udržovat ve správné výšce, aby ostatní přípravky bazénové chemie mohly správně fungovat a Vaše bazénová voda byla dostatečně ošetřena.
Proto je také dobré si pořídit do zásoby testery PH a CL, které Vám při každé kontrole ukáží, v jakých hodnotách se nachází nejen chlor, ale také právě PH vody. Při jakýchkoliv nedostatcích okamžitě zjednejte nápravu, aby se později Váš bazén nezměnil v nevzhlednou a páchnoucí břečku. Kromě dostatku chloru a úpravy PH vody, je také dobré používat preventivně algicid, který zamezí výskytu řas a mít po ruce i přípravek pro šokovou terapii Vaší bazénové vody.
plavání pod hladinou
Všechny tyto přípravky a spousty dalších najdete v naší široké nabídce v obrovském výběru a za velmi příznivých cenových podmínek a doručíme vám je až k Vám domů. Na nás a naše přípravky bazénové chemie se můžete stoprocentně spolehnout v každém případě. Nezapomeňte si prohlédnout i naši nabídku bazénového příslušenství, které Vám také péči o Váš bazén velmi usnadní.