Uvolnila se vám v domě místnost, nebo tam vždy byla jedna navíc? Nemůžete se shodnout, co s ní udělat? Zkuste si vytvořit domácí hernu. Hodí se jak pro zpestření večírků, tak pro volná odpoledne s přáteli. Co všechno by nemělo v takové herně chybět? To se dozvíte v následujícím článku.

Stolní fotbálek

Jistě jste jej již potkali v mnoha barech. Při popíjení se s přáteli rozdělíte na dva týmy, a ten který prohraje, podlézá stůl. Tato hra může zabavit i na několik hodin. Můžete jej pořídit v mini verzi, nebo jako velký stůl. Seženete jej v hračkářství, na internetu, nebo v bazaru. Nemusí být nový, i použitý kousek plní účel. Nový pořídíte už od 350Kč.
stolní fotbal

Kulečník

Podobně jako stolní fotbálek pobaví hosty na party, i při klidné odpoledni. Avšak v tomto případě jde o soustředění a přesnost. Nemusíte kupovat celý kulečníkový stůl, menší verze, kterou položíte na stůl lze sehnat již okolo 500Kč.
kulečníkový stůl

Stolní hry

K popíjení se také hodí hry, které rozbalíte na stole a hrajete jako o život. Pokud chcete ušetřit, podívejte se po bazarech, zda někdo nějaké neprodává. Člověče nezlob se je sice klasika, ale do herny se nehodí. Dejte raději přednost propracovaným hrám, u kterých si zapřemýšlíte, a také se zasmějete. Které to například jsou?
· Sázky a dostihy
· Activity
· Hádej, kdo jsem
· Bang
· Poker
· Monopoly
· Uno
· Klasické karty, které poskytnou mnoho možností

Stůl a židle

Je lepší sehnat větší stůl, avšak musíte dbát na rozměry místnosti. U židlí zase na pohodlí. Ani polstrovaná lavice nebude na škodu. Jelikož zde jde o hraní, nemusíte do tohoto nábytku vrážet spousty peněz (pokud nechcete).

Bar

Skříňka s alkoholem a pochutinami patří do herny neodmyslitelně. Rovněž nějaké to základní nádobí, u kterého nebudete mít strach, že se rozbije.

Elektronika

Ať už zvolíte televizor, rádio, či reproduktory napojené na počítač, hudba dodá hraní okamžitě jinou atmosféru. Nikdo přece nechce mít ve své herně ticho jako v hrobě.

Výzdoba

Nemusíte utrácet za drahé obrazy. Avšak výzdoba je nutná. Můžete zvolit oblíbené plakáty, kovové cedule s vtipným potiskem, či výrobky vašich ratolestí.
Je pouze na vás, zda si zařídíte hernu v epickém stylu, či skromnější a účelovou, ale cíl je jasný. Bavit se.