Erotické masáže mohou přispět k větší duševní (emoční) stabilitě – o orgasmu někteří lidé tvrdí, že má očistné účinky na naši psychiku. Totéž lze tvrdit o veškerých, poctivě prováděných masážích. Spojíte-li masáž s erotikou a s vysněným orgasmickým vrcholem, získáte tzv. dva prvky v jednom, s nimiž můžete vyzrát na některé psychické neduhy. Erotika a sexualita mohou pomoci lépe chápat naše vnitřní pocity, otevírat zadní vrátka naší intuici, která nás v životě varuje před řadou úskalí moderní přetechnizované a hlavně uspěchané doby. Je známo, že kdo naslouchá vlastní intuici, vlastnímu niternému pocitu, mívá v životě větší úspěch.

sedící dívka

Detoxikace, to je proudící lymfa – rozproudit v těle lymfu není jen tak, naši předkové k tomu měli mnohem více příležitostí a prostředků, nevykonávali tolik sedavých zaměstnání, byli více v kontaktu s přírodou, chodili více pěšky a jedli zdravější potraviny. Měli také více času na sebe, vlastní tělesné touhy a potřeby a neměli tolik problémů např. s erekcí. Erotická masáž může přispět i k rozproudění lymfy v těle a tím k lepšímu rozvádění živin ze stravy a k detoxikaci od jedovatých zplodin a odpadních látek.

hezká dívka

Jak je uvolnit – dnešní doba je také více „stahující“, mnoho lidí zažívá různé pocity nepohody, jako jsou křeče, stažení žaludku, nadýmání, špatné trávení. Může za to jednak deficit hořčíku v potravinách, a pak napjaté mezilidské vztahy. Než sáhnete po kávě nebo láhvi s alkoholem, zkuste se raději zaměřit na vlastní stravu, doplnit magnézium, namísto posilovny vyjít na procházku či absolvovat vyjížďku na kole do lesů a mimo jiné zařadit i tělesné doteky. Hlazení, mazlení, něžnosti – to vše mnohým z nás dnes schází a erotická masáž vám to může připomenout nebo alespoň zčásti vynahradit. Nedostatek tělesných doteků s upřímnou snahou přivodit někomu rozkoš je bohužel jednou z příčin a projevů současných civilizačních chorob.