V oblasti bydlení se bytový design Bydesign opírá o přání jednotlivce, či rodiny, a to tak, aby se zde pojila funkční, ale i vzhledová stránka. Jednoduše řečeno, je potřeba, aby interiér vypadal dobře, a zároveň byl praktický. To je pro mnohé oříšek, a mnoho lidí po zařízení domova zjišťuje, že udělali spoustu zbytečných chyb. Pokud o sobě víte, že nemáte oko na design, můžete využít služeb profesionálních bytových designerů, kteří vám pomohou navrhnout bydlení tak, aby odpovídalo vašemu stylu, možnostem, a potřebám.

stylový nábytek

Cena versus kvalita

Mnoho lidí se snaží ušetřit na nábytku, a ve výsledku spláčou nad výdělkem. Sehnat stylové kousky nábytku za nízkou cenu mnohdy znamená, že ušetříte právě na kvalitě, a váš krásný nábytek začne po krátké době projevovat známky opotřebení, či dokonce pozvolného rozkladu. To ovšem neznamená, že to co je drahé, je vždy kvalitní. Při výběru vybavení je nejlepší řídit se osobnímu zkušenostmi, recenzemi, a znalostmi. Nábytek je pak ideálně nejlepší kupovat osobně, a vždy si jej vyzkoušet. Mnohdy se totiž stane, že si lidé objednají z internetu například stylové křeslo za absurdně nízkou cenu, a po příjezdu dodávky zjišťují, že je mnohem menší, než jak se tvářilo na obrázku, je tvrdé, nepohodlné, nebo nekvalitně vyrobené, a vhodné skutečně jen na okrasu. Osobní zkušenosti se tudíž nic nevyrovná.

moderní zařízení bytu

Styl versus funkčnost

Ačkoliv jistě chcete zařídit interiér svého domova tak, aby působil co nejstylověji, musíte myslet i na funkčnost. Lesklý nábytek se totiž snadno ohmatá, a mnohdy hůř udržuje, takže styl sám o sobě po chvíli vezme za své. Volte takové materiály, které jsou co nejméně náročné na údržbu, nemáte-li přebytek času na to, abyste neustále pobíhali s hadříkem po době, a něco utírali. Je také podstatné si uvědomit, k čemu má ona věc sloužit, a jak je její provedení praktické.